 |

 |
Программы
|
 |
|
 |
 |
В начало
» Internet
» Server Management
TelnetXQ Server
TelnetXQ is Telnet Server offering enterprise level features, including: access logging, configurable ports, maximum users, maximum logon attempts, welcome/exit banner, maximum users banner, ability to add/delete users and more.
|
WebLog Expert
WebLog Expert is a feature rich web server log analyzer. It will give you information about your site's visitors: activity statistics, file access statistics, paths through site, referring pages, search engines, browsers, operating systems, and more.
|
WebXQ Server
WebXQ is a full featured stand alone Web Server with a multitude of enterprise level features including support for multi-homed machines, the ability to run as a service under 95/98/Me/NT/2000/XP, secure files and directories, and more.
|
AdmWin
AdmWin is a toolkit for Windows and Novell networks. Batch manage accounts, NDS- and AD-properties, shares. Explore accounts, etc. Collect system information and event log records. Manage remote machines - command prompt, services, processes.
|
Страницы:
1
|
 |
 |
 |
|
 |
|
|
 |
Афоризм
|
 |
|
 |
 |
Я часто убеждался в том, что простое слово благотворно действует на множество людей, и не автор слова, а само оно приводит в движение души, скрыто проявляя свою силу. Ф. Петрарка
|
 |
 |
 |
 |
Анекдот
|
 |
|
 |
 |
Два собутыльника, что вчера "соображали на троих", ут- ром встречают третьего. Того и не узнать: весь в синяках, рука на перевязи, губы вспухшие. -- Что с тобой,-- удивляются двое,-- да мы же тебя вчера до самой двери довели целехонького! Где это ты так умудрился? А жена говорит, что я таким пришел. Вот стерва, значит, это она...
|
 |
 |
 |
 |
Прикол
|
 |
|
 |
 |
- Ай, не бейте меня, я не еврей, я просто выгляжу интеллигентно!!!
|
 |
 |
 |
|
 |